Předchozí ročníky

Moravskobudějovický
Triatlon

Kdy?
Sobota
1. 7. 2023
V kolik?
Děti: od 8:30
Štafety: od 9:30
Dospělí, dorost: od 9:30
Kde?
Letní koupaliště
Moravské Budějovice

Propozice závodu

Kategorie a délka trati

Děti I. nar. do r. 2014

50 m
4 km
1 km

Děti II. rok nar. 2012 - 2013

50 m
4 km
1 km

Děti III. rok nar. 2010 - 2011

100 m
8 km
2 km

Děti IV. rok nar. 2008 - 2009

200 m
8 km
3 km

Dorost I. rok nar. 2006 - 2007

700 m
24 km
5 km

Dospělí I. rok nar. 1984 – 2005

700 m
24 km
5 km

Dospělí II. rok nar. 1974 - 1983

700 m
24 km
5 km

Dospělí III. rok nar. 1964 – 1973

700 m
24 km
5 km

Dospělí IV. nar. do r. 1963

700 m
24 km
5 km

Štafety I. do 120 let (součet let závodníků)

200 m
14 km
2 km

Štafety II. nad 120 let (součet let závodníků)

200 m
14 km
2 km

Prezence

Děti: 8:30 - 9:00
Štafety: 9:30 - 10:00
Dospělí, dorost: 9:30 - 11:30

Start

Děti: 9:30 (časy startů jednotlivých dětských kategorií budou upřesněny při prezenci)
Štafety: 11:00
Dospělí: 12:30 (starty dospělých kategorií budou na místě řešeny podle počtu přihlášených)
Dorost: Start společně s kategorií dospělých

Startovné

Všechny platby budou probíhat pouze NA MÍSTĚ!!
Děti: 250 Kč
Štafety: 750 Kč
Dospělí, dorost: 400 Kč (předem přihlášení)
  500 Kč (přihlášení na místě)

Kontaktní adresa

Dům dětí a mládeže „Budík“
Miličova 530
676 02 Moravské Budějovice
Tel.: 568 420 238, 731 452 183
E-mail: ddmbudik@seznam.cz

Zvláštní ustanovení a upozornění

  • Závodníci startují na svoje vlastní nebezpečí
  • Každý závodník obdrží u prezence pokyny, které by si měl ve vlastním zájmu přečíst
  • Na hlavní nástěnce bude umístěn přesný časový rozpis
  • Závodníci musí dodržet čas při odevzdání a vyzvednutí kol z depa
  • Všichni závodníci jsou povinni mít při cyklistické části přilbu
  • U dětské kategorie je zákonný zástupce u prezence povinen podepsat zodpovědnost za dětského závodníka
  • Triatlon štafet se uskuteční při minimálním počtu 6 štafet

Pořadatelé akce

ZIKOS
příspěvková organizace
DDM BUDÍK
Moravské Budějovice

Mediální partner akce

MKS BESEDA
příspěvková organizace
Mapa kolo Mapa běh

Výsledky závodu

Zobrazit výsledky 2023
Agro Výkup ELEKTRO Miloš Václavek Ferrum Moravské Budějovice BK BUS
Jaroslav
Plocek
Avente s.r.o. Domix
CYKLO
Jiří Kabelka
Outdoorweb.cz
SALON
MARKÝZA
Květinářství U Chvátalů
SWN Moravia s.r.o. ŽELEZÁŘSTVÍ Šamánek, s.r.o. Klenotnictví Baborovi Vendy Ateliér Z TRANS s.r.o. Pekařství Meidlovi INEX SORIN s.r.o.
Bacco Enterprise s.r.o.
STABO MB s.r.o. SportHobby.eu LITOBAL s.r.o. JAROMĚŘICKÁ MLÉKÁRNA Barvy-Laky Němec ELIŠKA MÍČOVÁ, s.r.o. ALEŠ HORÁK
KOUPELNY
Zámek Valeč ŠTĚPANOVSKÝ, a.s. Pekařství Kapinus, s.r.o. SWODN store BAST
PETR HANÁK
INSTALATÉRSTVÍ
Model Group